Центр міжнародної освіти інформує: Erasmus Mundus Joint Master Degree – стипендії на навчання в магістратурі

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка Erasmus Mundus Joint Master Degree

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про Erasmus Mundus Joint Master Degree – стипендії на навчання в магістратурі.

Це можливість безкоштовно повчитися на магістратурі одразу в декількох університетах у різних країнах. Виші разом складають програму й видають спільний диплом. Навчання, проживання та подорожі покриє стипендія.

Можна обрати з понад сотні різних програм – від лісівництва до цифрових комунікацій. Окрім країн ЄС та Великої Британії, навчання може відбуватися у Латинській Америці, Японії та інших країнах світу.

Як подати заявку? Переглянути каталог і вибрати потрібні програми. Одночасно можна податися максимум на три програми. Кожна програма має свій крайній термін подання заявок.