Жага знань є характеристикою, притаманною студентам Львівської політехніки. Цього року вже традиційно Центр китайсько-української співпраці Університету забезпечує можливість вивчати китайську мову.
Аудиторія об’єднує як талановитих студентів, що вивчають китайську мову як вибіркову дисципліну, так і дітей підліткового віку, для яких пізнання світу відкриває нові горизонти через набуття якісних знань.
До викладання китайської мови залучені носії мови з філологічною освітою, які залюбки діляться знаннями з характерною для китайського менталітету старанністю і працьовитістю.
![Скріншот з онлайн-заняття](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/9/25/para/gallery/kyt-kmot1.jpg?itok=BnHy0gEK)