Центр інноваційних освітніх технологій запрошує до участі у Весняному марафоні «Разом до перемоги!»

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
Лого ЦІОТ

Центр інноваційних освітніх технологій Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх активних і небайдужих взяти участь у Весняному марафоні «Разом до перемоги!», який триватиме з 10 до 26 травня 2022 року.

• Тривалість – 3 тижні.
  • Безкоштовна участь та швидка реєстрація.
  • Понад 10 різних семінарів, майстер-класів і тренінгів від експертів своєї справи.
  • Є можливість отримання сертифіката.
  • Три напрями: саморозвиток, педагогіка, медіаграмотність.

Всі заходи, крім тих, які заплановані «очно», проходитимуть у дистанційній формі на платформі «Moodle». Очні відбуватимуться за адресою: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 57. Початок о 10:00.

Для реєстрації потрібно заповнити форму.

Читайте, обирайте, реєструйтесь, долучайтесь! Наближайте Перемогу разом із нами: вдосконалюйте себе і ставайте сильнішими!