Центр інноваційних освітніх технологій Університету запрошує вчителів на дистанційний курс підвищення кваліфікації

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО», який реалізує Tech StartUp School Львівської політехніки за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Центр інноваційних освітніх технологій Університету організовує навчання вчителів закладів загальної середньої освіти на дистанційному 30-годинному курсі підвищення кваліфікації «Використання змішаного навчання у процесі викладання шкільних предметів».

Навчання відбуватиметься на дистанційній платформі ЦІОТ за кошти проєкту (для вчителів – безкоштовно).

Заняття для першого потоку розпочнуться у серпні 2023 року.

Реєстрація на навчання – до 3 серпня.

Впродовж 2 робочих днів на електронну скриньку, зазначену під час реєстрації, надійде інформаційних лист щодо початку занять.

За результатами навчання учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка»