Центр інноваційних освітніх технологій підготував для вчителів «Марафон професійного розвитку»

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
Заставка заходу

У дітей розпочались канікули, а вчителям залишилось зовсім трішки до відпустки. Але вчитель – це людина, яка ніколи не зупиняється і завжди прагне нового, цікавого, креативного, такого, що можна використати у роботі, житті та побуті.

Саме для таких вчителів Центр інноваційних освітніх технологій Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» підготував «Марафон професійного розвитку».

З 7 до 19 червня 2021 року для шкільних педагогів відкривається унікальна можливість взяти участь у серії семінарів від найкращих тренерів та викладачів Центру за найактуальнішими та затребуваними серед учителів напрямами.

Запис уже відкрито!

Графік марафону з посиланнями для запису