Центр економічних досліджень та економічний інститут аспірантури (Прага) запрошують до участі у своїх програмах

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Центр економічних досліджень та економічний інститут аспірантури (м. Прага, Чехія) запрошують студентів подавати заявки на участь у програмах PhD in Economics (кандидат економічних наук) та Masters in Applied Economics (магістри прикладної економіки).

Докладнішу інформацію про випускні програми можна знайти на веб-сайті Center for Economic Research and Graduate Education – Economics Institute. Зв’язатися з організаторами можна через пошту phd@cerge-ei.cz або mae@cerge-ei.cz.

Останній термін подання заявок на PhD-програму змінився – до 31 березня (на Masters in Applied Economics термін залишається таким же – 30 листопада і 31 березня).

Крім того, інституції запрошують студентів взяти участь у змаганнях «Новий Економічний Талант 2018», які відкриті для бакалаврів та магістрів будь-якого напряму. Останній термін подання заявок – 28 лютого 2018 року.