Центр безкоштовної психологічної допомоги при Університеті консультує онлайн та офлайн

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Практичного з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну при кафедрі теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки було відкрито Центр безкоштовної психологічної допомоги для населення, яке потребує підтримки у час війни.

Центр має два можливі формати співпраці: офлайн та онлайн. Сюди можуть звертатися як львів’яни, так і тимчасово переміщенні громадяни України.

Центр безкоштовної психологічної допомоги працює в понеділок, середу і п’ятницю з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Львів, вул. Театральна, 11, корпус № 33 Львівської політехніки.

Для запису на онлайн-консультацію заповнюйте форму, і вам передзвонить хтось із волонтерів.