Тривають конкурси в магістратуру Еразмус Мундус для індивідуальних осіб з України

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Заставка до матеріалу

Національний Еразмус+ офіс в Україні повідомляє, що тривають конкурси в магістратуру Еразмус Мундус для індивідуальних осіб з України, які шукають можливості для повного курсу навчання у провідних закладах Європи та світу з отриманням диплому магістра.

Магістерські програми Erasmus Mundus Joint Master Degrees передбачають одержання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання.

Навчання відбуватиметься в не менше ніж двох університетах з країн-членів Програми Еразмус+, що розробили й організували відповідну обрану учасником спільну програму.

Тривалість навчання становить 1/1,5/2 роки. За умови успішного навчання студенти отримують спільний, подвійний або багатосторонній диплом про вищу освіту відповідного рівня – магістра або доктора філософії.

Стипендіати магістерських програм отримують кошти на перебування в розмірі 1000 євро на місяць.

Докладніше – на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.