1 червня 2022 року на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти в межах Днів журналістики у Львівській політехніці відбулося чотири зустрічі з нашими чудовими випускниками з України, Австрії та Великої Британії: Оленою Кандяк, Анастасією Обертосовою, Анастасією Сімсек та Сергієм Зятюком.
Гості провели авторські вебінари про шляхи пошуку себе в журналістиці, нові виклики воєнного часу, які постали перед українськими і закордонними медіа, та про стан сучасної спортивної журналістики в Україні.
Модератором зустрічей була к. н. соц. ком., доцент Божена Іваницька.
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224630.jpg?itok=4XIzJZna)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224652.jpg?itok=BHntS3HD)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224710.jpg?itok=yr5jw4UA)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224731.jpg?itok=lUmcMOfZ)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224751.jpg?itok=8Lw0Wt06)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224814.jpg?itok=Gf2wj9eA)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-img20220601224830.jpg?itok=2b0sAuCD)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-received548107373681809.jpeg?itok=P46RPLwN)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/6/2/para/gallery/zh-received757923248954558.jpeg?itok=T_YUmoYX)