Тривають Дні журналістики у Львівській політехніці

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-заходу

1 червня 2022 року на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти в межах Днів журналістики у Львівській політехніці відбулося чотири зустрічі з нашими чудовими випускниками з України, Австрії та Великої Британії: Оленою Кандяк, Анастасією Обертосовою, Анастасією Сімсек та Сергієм Зятюком.

Гості провели авторські вебінари про шляхи пошуку себе в журналістиці, нові виклики воєнного часу, які постали перед українськими і закордонними медіа, та про стан сучасної спортивної журналістики в Україні.

Модератором зустрічей була к. н. соц. ком., доцент Божена Іваницька.