Триває реєстрація на заходи ІХ Екуменічного соціального тижня, співорганізатором якого є Львівська політехніка

Організатори ІХ Екуменічного соціального тижня
Герб Львівської політехніки

Реєстрація на заходи ІХ Екуменічного соціального тижня, яка розпочалася 15 серпня, триватиме до 20 вересня 2016 року.

Форум на тему «Міграція: виклик для України» відбуватиметься 28 вересня – 2 жовтня у Львові та згуртує представників церков різних деномінацій, релігійних організацій, громадських та соціальних об’єднань, влади, ЗМІ, представників громад переселенців навколо проблем вимушеної міграції, спричиненої військовими діями на території України.

Організатори – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету, Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка» та Український католицький університет.

Проект програми