Триває прийом заявок для участі у програмі DAAD «IVAC – Міжнародна віртуальна академічна співпраця»

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Банер DAAD

Триває приймання заявок для участі у програмі Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «IVAC – Міжнародна віртуальна академічна співпраця».

Програма підтримує:

• інтеграцію форматів віртуальної співпраці у навчальні програми в рамках міжнародної викладацької співпраці;
  • розвиток цифрових навичок учнів та вчителів;
  • міжуніверситетську цифровізацію процесів у сферах навчання, викладання та змішаної мобільності;
  • розширений доступ до міжнародних університетських пропозицій для конкретних цільових груп (наприклад, немобільних студентів) і формування спільноти практиків.

Програма фінансує подальший розвиток форматів віртуальної співпраці в навчанні, розробку концепцій нагляду, а також оцінювання та супутні заходи, координацію і робочі зустрічі, подальші навчальні заходи, заходи щодо проєктних коригувань ІТ-інфраструктури та розвиток і координацію процесів цифрової документації, мобільність німецьких та іноземних студентів, докторантів і викладачів для короткострокового перебування.

Фінансування доступне для студентів-бакалаврів, магістрів та/або докторантів, а також викладачів.

Докладна інформація – на сайті DAAD.