Триває прийом статей до чергового числа англомовного наукового журналу «Energy Engineering and Control Systems»

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
лого Кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій (укр. та англ. мовами)

Триває набір наукових статей до англомовного наукового журналу «Energy Engineering and Control Systems», Volume 6, Number 2, 2020. Кінцевий термін подання статей англійською мовою – 16 жовтня 2020 року.

Науковий журнал «Energy Engineering and Control Systems» входить до переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»), зареєстрований у реферативній базі даних CrossRef та у міжнародній наукометричній базі даних Index Copernicus International Journals Master List.

Детальна інформація щодо вимог до оформлення та процедури подання статей – на вебсторінці журналу.