Триває приймання матеріалів на VI Міжнародну науково-практичну конференцію з питань конкурентної політики

Кафедра ТПЕ Львівської політехніки
групове фото

Як встояти підприємствам у конкурентній боротьбі, якими методами можна забезпечити розвиток ринків, підвищити конкурентоспроможність держави на світовому ринку, як розвинути публічно-приватну взаємодію, сприяти становленню громадянського суспільства, врахувати соціальні аспекти зайнятості та конкурентоспроможності на ринку праці?

Ці та інші питання заплановано обговорити на VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики», яка відбудеться 19–20 вересня 2019 року у Львівській політехніці. Організатор – кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти.

Для участі у конференції необхідно до 30 червня 2019 року надіслати необхідні матеріали на електронну адресу confkpd2019@gmail.com, а до 19 вересня – подати статтю.

Докладніше про конференцію