За партнерства Львівської політехніки триває підготовка до ІХ Екуменічного соціального тижня

Організатори заходу
Герб Львівської політехніки

29 червня 2016 року в Інституті екуменічних студій Українського католицького університету відбулося засідання експертної ради ІХ Екуменічного соціального тижня.

За одним столом зібралися організатори, співорганізатори заходу та партнери, щоб обговорити актуальні питання щодо проведення 28 вересня – 2 жовтня 2016 року суспільного форуму «Міграційні питання: виклики для України».

Серед учасників засідання була Тетяна Шаповалова, завідувач секції соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка».

Екуменічний соціальний тиждень відбудеться у Львові вже дев’ятий рік поспіль. Щороку Інститут екуменічних студій УКУ за підтримки Українського католицького університету, Львівської міської ради, Львівської обласної ради та адміністрації, Національного університету «Львівська політехніка» ініціює проведення всеукраїнського суспільного форуму. Вже традиційно, в осінню пору представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та усі люди доброї волі зберуться задля ділення досвідом та напрацювання шляхів вирішення соціальних проблем.