Триває конкурс на виконання спільних проєктів із Науковим парком SID City Львівської політехніки

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Триває конкурс на виконання спільних проєктів, оголошений Науковим парком SID City Національного університету «Львівська політехніка.

Цільове спрямування проєкту та сфери здійснення науково-дослідних і науково-технічних розробок мають відповідати стратегічним пріоритетам роботи Наукового парку.

Заявки на проведення проєктів у довільній формі, зі змістовним описом проєкту, обґрунтуванням його актуальності, перспективами впровадження, бюджетом і термінами реалізації та значенням для розвитку Наукового парку й науки загалом подають у Дирекцію Наукового парку не пізніше 30 днів з моменту оголошення конкурсу (24 березня 2021 року) офіційною поштою, електронною поштою на адресу lts@lpnu.ua чи особисто.