Святкування відбулося 18 грудня в актовій залі головного корпусу Політехніки. Охочих розділити радість із кафедрою українською мови знайшлося чимало: керівництво університету, науково-педагогічні працівники, студенти.
– Тридцять років кафедрі української мови. Здавалось би, «дівочий вік, що там святкувати». Але, гадаю, що ні в кого не було жодних сумнівів, коли вирішували питання святкування тридцятиріччя кафедри української мови – вона це заслужила своїми ділами. Колектив кафедри, кожен її працівник заслужив, щоб сьогодні його відзначили за цю хорошу роботу, – підкреслив у вітальному слові ректор університету Юрій Бобало.
І на підтвердження своїх слів, Юрій Ярославович нагородив завідувачку кафедри Зоряну Куньч, професорку Ірину Фаріон, та доцентку Оксану Микитюк цінними подарунками – наручними годинниками. Інших членів колективу кафедри УМ відзначили грамотами Львівської політехніки й подяками.
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1325.jpg?itok=AIXS7TmC)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1331.jpg?itok=cLc6OAHe)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1342.jpg?itok=oOVH9AGg)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1344.jpg?itok=ATR65bKF)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1353.jpg?itok=29poTbgE)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1385.jpg?itok=Rk0aM3He)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1401.jpg?itok=OMXjQnV6)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1409.jpg?itok=Aa3NZMmj)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1413.jpg?itok=B9qjyaov)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1418.jpg?itok=inurO_cC)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1422.jpg?itok=fMCATOOp)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1426.jpg?itok=40nKXYz4)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1431.jpg?itok=qWrs_56u)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1433.jpg?itok=0OfLfCC6)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1437.jpg?itok=tGqz2b_K)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1443.jpg?itok=73BFGWQ2)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1446.jpg?itok=YFliMxud)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1462.jpg?itok=X2l3puRE)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1468.jpg?itok=VfAVYyF0)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1471.jpg?itok=yfclSfKb)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1475.jpg?itok=L6ZevD0N)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1483.jpg?itok=AgtSse_H)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1490.jpg?itok=NaB_yay3)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1496.jpg?itok=tnhv710b)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1511.jpg?itok=eg5FMYdn)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1523.jpg?itok=dQ_O5Jw5)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1526.jpg?itok=AAZJdt9M)
![Святкування тридцятиліття кафедри української мови](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/img1528.jpg?itok=aF2Afj9O)