Три проєкти молодих вчених Університету пройшли конкурсний відбір та одержали бюджетне фінансування

Заставка до матеріалу

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 30.12.2021 р. № 1489 згідно з протокольним рішенням № 1/2021 від 22 грудня 2021 року засідання Конкурсної комісії з відбору проєктів молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, затверджено перелік проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких розпочнеться з січня 2022 року за рахунок коштів Державного бюджету України.

У переліку є 34 роботи, 3 з них подано від Національного університету «Львівська політехніка»:

• Оптимізовані нанокомпозити та сенсорні структури для оборонних систем контролю безпеки та виявлення загроз (95,7 бала, 2-е місце);
  • Передові процеси окислення, зокрема нанокаталітичного, в основі кавітаційних технологій очищення водних середовищ від резистентних N-заміщених органічних сполук (91,7 бала, 12-е місце);
  • Розроблення інноваційних методів та моделей побудови індустріально-орієнтованих інформаційно-комунікаційних систем для модернізації цифрових інфраструктур промисловості (84,3 бала, 32-е місце).

Докладніше – у Наказі Міністерства освіти і науки України від 30.12.2021 р. № 1489.

Приєднані файли