Трьом працівникам кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій присвоєно наукові ступені

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
Герб Львівської політехніки

Міністерство освіти і науки України наказом № 1017 від 27.09.2021 р. затвердило рішення Атестаційної колегії МОН України про присудження наукових ступенів працівникам кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій:

• доценту кафедри Федоришину Романові Мироновичу – науковий ступінь доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.07 «Автоматизація процесів керування»;
  • доценту кафедри Химко Ользі Мирославівні – науковий ступінь доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.07 «Автоматизація процесів керування»;
  • асистенту кафедри Масняку Олегові Ярославовичу – науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.11.01 «Прилади та методи вимірювання механічних величин».

Колектив кафедри вітає своїх колег з присвоєнням наукових ступенів та зичить їм подальших професійних здобутків в освітній і науковій діяльності!

Приєднані файли