15 червня 2023 року на базі кафедри технічної механіки та динаміки машин Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки відбулося урочисте засідання Львівського відділення Підйомно-транспортної Академії наук України.
Одним із питань порядку денного було вручення свідоцтв академіків ПТАНУ викладачам кафедри ТМДМ – завідувачу кафедри Віталію Корендію, професору В’ячеславу Пасіці та доценту Ярославу Новіцькому. Отож, сьогодні на кафедрі працюють шість дійсних членів Підйомно-транспортної Академії наук України, серед яких керівник Львівського відділення ПТАНУ професор Володимир Малащенко та доценти Володимир Гелетій і Богдан Сологуб.
Також у межах засідання було обговорено перспективні напрями роботи Львівського відділення ПТАНУ, розвиток міжнародного науково-технічного і виробничого журналу «Підйомно-транспортна техніка», актуальні питання міжнародного співробітництва та виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, пов’язаних із розробленням, впровадженням та експлуатацією підйомно-транспортних машин у різноманітних сферах промисловості, зокрема під час післявоєнного відновлення України.
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/tmdm-20230615132440.jpg?itok=ZxuG-_Hb)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/tmdm-20230615132441.jpg?itok=f5bioVKq)
![Фото із заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/tmdm-20230615163631.jpg?itok=eDsXR3mM)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/tmdm-screenshot20230615-132154zoom.jpg?itok=hXIRvTVt)
![Скріншот з онлайн-заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/6/19/para/gallery/tmdm-screenshot20230615-132158zoom.jpg?itok=enwDq5K5)