Третьокурсники кафедри туризму ІСТР взяли участь у вебінарі щодо написання статей у Вікіпедії

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

17 жовтня 2022 року студенти третього курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки взяли участь у вебінарі щодо написання та редагування статей у Вікіпедії.

Тренер Андрій Гриценко, досвідчений вікіпедист, завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, ознайомив студентів з особливостями Вікіпедії та її сестринських проєктів, де львівські політехніки впродовж місяця у рамках навчальної дисципліни «Спеціальні види міжнародного туризму» (викладач – к.геогр.н., доцентка Мар’яна Сеньків) створюватимуть статті про види туризму.

Захід відбувся за сприяння громадської організації «Вікімедіа Україна».

Сторінка заходу у Вікіпедії

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару