Студентська олімпіада – виклик нових можливостей: третьокурсники ІЕСК стали переможцями олімпіади з електротехніки

Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»
грамота команди

Студенти-третьокурсники Інституту енергетики і систем керування, Кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Вікторія Сорокун та Максим Бугайчук здобули призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з електротехніки.

Олімпіада, а саме її другий етап, відбулася у Харківській політехніці наприкінці квітня. Змагалися 45 учасників фактично з усіх технічних університетів десяти міст.

Для Вікторії та Максима це був новий досвід, випробування на досягнення. Олімпіада допомогла зрозуміти: всього можна досягти – якщо є бажання, гарні результати не забаряться. Також для обох студентів це цікавий досвід, виклик власних можливостей.

На олімпіаді були й поосібні, і командні змагання. У поосібних Максим здобув друге місце, Вікторія – третє, а в командних – перше. Студенти вважають, що здобути такі результати їм допомогла ретельна та сумлінна підготовка з електротехніки й електромеханіки. Допомагали готуватися викладачі – старший викладач кафедри теоретичної та загальної електротехніки Наталія Мусихіна, яка й супроводжувала студентів на олімпіаді, а також професор кафедри ТЗЕ Василь Маляр.

Вікторія та Максим навчаються успішно й отримують підвищену стипендію, входять до першої трійки рейтингу. Їхня майбутня спеціальність – інженерна, пов’язана з автоматизацією та комп’ютерно-інтегрованими технологіями. Вона полягає в автоматизації виробничих ліній на промислових підприємствах, а також побутових приладів – електрочайників, мікрохвильових печей, холодильників тощо.

грамота Максима Бугайчука грамота Вікторії Сорокун грамота команди