Третьокурсник ІКНІ Роман Панченко здобув золоту медаль у змаганнях зі стрільби з лука на «Іграх Нескорених»

Тижневик «Аудиторія»
Роман Панченко

Політехніки, вітайте переможця!

Золоту медаль у змаганнях зі стрільби з лука на «Іграх Нескорених», які зараз тривають в Канаді (Торонто), здобув третьокурсник Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Роман Панченко.

Переможця та збірну України привітав Принц Гаррі – засновник міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених». Роман передав Принцу національний сувенір.

22-річний Роман Панченко – боєць 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил України. Був тяжко поранений у бою під Красним Лиманом.