Тренінг «Соціальне пізнання в контексті посттравматичного зростання особистості»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до заходу

21 травня 2024 року на кафедрі теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки (проспект В’ячеслава Чорновола, 57, навчальний корпус № 36, аудиторія 709) тренінг на тему «Соціальне пізнання в контексті посттравматичного зростання особистості».

Психоедукаційна компонента тренінгу спрямована на глибше розуміння соціального пізнання як соціально-психологічного феномену, а також виокремлення в цьому контексті одного з головних елементів і вимірів посттравматичного зростання особистості – «стосунків з іншими».

Практична компонента полягає у застосуванні проективної методики відпрацювання навичок соціального пізнання та самопізнання для фасилітації процесів посттравматичного зростання особистості.

Учасникам також буде запропоновано поділитися власними рефлексіями та висновками.

Початок заходу о 15:00.