Товариський матч із шахів між студентськими збірними ЛНУ імені Івана Франка та Львівської політехніки

Львівський національний університет імені Івана Франка
Фрагмент афіші заходу

Традиції шахових змагань між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Національним університетом «Львівська політехніка» тривають! Всіх охочих запрошують на товариський матч із шахів між студентськими командами ЛНУ імені Івана Франка та Львівської політехніки, присвячений пам’яті Михайла Романишина.

Шахові змагання відбудуться 2 листопада 2023 року в Шаховому клубі ЛНУ за адресою: м. Львів, вул. Фредра, 1 (Актова зала). Урочисте відкриття матчу розпочнеться о 16:00, початок першого туру – о 16:30. Після закінчення першого туру буде перерва на 10 хвилин. Урочисте закриття матчу – о 18:15.

Учасниками товариського матчу будуть студентська шахова збірна Львівського національного університету імені Івана Франка та студентська шахова збірна Національного університету «Львівська політехніка».

Контактні телефони:

• Мельник Назар Андрійович: +38 (095) 6458 251;
  • Ільницький Іван Миколайович: +38 (067) 6762 062.

Організатори запрошують всіх охочих підтримати команди учасників!