Термін подання заявок на VII Міжнародну конференцію «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики» продовжено

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Заставка до конференції

16–17 вересня 2021 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться VII Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики». Формат проведення – гібридний (поєднання онлайн та офлайн-форматів).

Почесний гість конференції – Рассел Пітман, директор відділу економічних досліджень при Міністерстві Юстиції США, викладач Kyiv School of Economics KSE та фахівець у сфері антимонопольного управління з багаторічним досвідом.

На прохання зацікавлених осіб термін подання заявок і тез доповідей продовжено до 10 вересня 2021 року.

Докладніше – в оновленому інформаційному листі конференції.