Термін подання заявок на Міжнародний симпозіум «Сталий розвиток – стан та перспективи» продовжено

ІСТР Львівської політехніки
Симпозіум SDEV’2018

Навчально-науковий інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародному науковому симпозіумі «Сталий розвиток – стан та перспективи» (SDEV’2018), що відбуватиметься з 28 лютого до 3 березня 2018 року на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2» у смт Славському в Карпатах.

Мета симпозіуму – представлення результатів наукових досліджень, дискусії та обмін ідеями щодо різноманітних аспектів сталого розвитку.

Крайній термін подання заявки на участь у симпозіумі (реєстраційної форми) продовжено до 30 січня 2018 року. Матеріали доповідей повинні бути надіслані електронною поштою на адресу оргкомітету sdev.symposium@gmail.com до 30 січня 2018 року.