Термін подання матеріалів для участі у Міжнародній науковій конференції ICS-2017 продовжено

Організатори конференції ICS-2017
Герб Львівської політехніки

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на VІ Міжнародну наукову конференцію «Інформація, комунікація, суспільство – 2017» (ICS-2017), яка відбудеться 18–20 Травня 2017 року в селищі Славському в Карпатах (Сколівські бескиди) за 130 км на південь від Львова.

У рамках конференції буде також проведено круглий стіл з питань розвитку освіти «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Для участі в конференції необхідно надіслати на електронну адресу організаційного комітету ics.conference@gmail.com заповнену заявку та матеріали доповіді. Як повідомляють організатори, термін подання матеріалів для участі в ICS-2017 продовжено до 11 травня 2017 року.