Технологічний коледж Львівської політехніки запрошує абітурієнтів 2021 року на підготовчі курси

Технологічний коледж Львівської політехніки
Будівля Технологічного коледжу Львівської політехніки

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» провадить набір абітурієнтів 2021 року на ліцензовані підготовчі курси.

Підготовчі курси – це інтенсивна підготовка до вступних випробувань для вступу до коледжу за усіма ліцензованими й акредитованими спеціальностями з таких дисциплін: українська мова, математика, історія України, географія (9 клас), рисунок (9, 11 класи).

Підготовка здійснюється на основі укладених угод. Для осіб, яким не виповнилося 18 років, угоду укладають їхні батьки (за наявності паспорта одного з батьків).

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати:

1. Заяву на ім’я директора (на бланку)
  2. Одну фотографію 3x4 см
  3. Копію свідоцтва про народження (паспорта)
  4. Копію квитанції про перерахування оплати за навчання

Термін навчання: 14 листопада 2020 року – 21 травня 2021 року. Заняття відбуватимуться по суботах з 10:00 до 15:00.

Адреса підготовчих курсів: м. Львів, вул. О. Кульчицької, 2, кім. № 116. Телефон для довідок: 262-51-81 (підготовче відділення).

Технологічний коледж запрошує абітурієнтів на підготовчі курси