Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки провадить набір абітурієнтів 2023 року на підготовчі курси

Технологічний фаховий коледж Львівської політехніки
Технологічний коледж

Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» провадить набір абітурієнтів 2023 року на підготовчі курси.

Підготовчі курси – це інтенсивна підготовка до вступних випробувань для вступу до коледжу за всіма ліцензованими й акредитованими спеціальностями з таких дисциплін: українська мова, математика, історія України, географія (9 клас), рисунок (9, 11 класи).

Підготовка здійснюється на основі укладених угод. Для осіб, яким не виповнилося 18 років, угоду укладають їхні батьки (за наявності паспорта одного з батьків).

Форма занять – очна. Початок навчання – у міру формування груп (орієнтовно з 12 листопада 2022 року). Заняття відбуватимуться по суботах з 10:00 до 15:00.

Докладніше – на сайті Технологічного коледжу.