Технологічний коледж Університету отримав у подарунок вимірювальне обладнання для модернізації лабораторій

Технологічний коледж Львівської політехніки
апаратура в лабараторії

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» отримав чергову матеріальну допомогу у вигляді вимірювального обладнання від Фонду Святого Володимира за сприяння Фундації «Ведмідь і Лев».

Нове обладнання буде використано для модернізації навчальної лабораторії електротехніки та комп’ютерної електроніки і лабораторії схемотехніки та архітектури комп’ютерів. Завдяки оновленню матеріальної бази студенти відділення комп’ютерних технологій зможуть опановувати освітньо-професійну програму на більш сучасному обладнанні, що підвищить їхню конкурентоспроможність на ринку праці.

Педагогічний колектив Технологічного коледжу висловлює щиру подяку Фонду Святого Володимира та Фундації «Ведмідь і Лев»!