Технологічний коледж Львівської політехніки запрошує абітурієнтів 2016 року на підготовчі курси

Технологічний коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» проводить набір абітурієнтів 2016 року на ліцензовані підготовчі курси.

Підготовчі курси – це інтенсивна підготовка до вступних випробувань для вступу до коледжу за усіма ліцензованими і акредитованими спеціальностями з таких дисциплін: українська мова, математика, історія України, географія (9 кл.), рисунок (9, 11 кл.).

Переваги підготовчих курсів:

  • програми курсів дають можливість абітурієнтам повторити матеріал шкільних предметів за 5–9 класи, дозволяють поглибити рівень знань з вступних дисциплін та відповідають програмам вступних випробувань до Коледжу;
  • ефективність навчання на курсах забезпечують висококваліфіковані викладачі коледжу;
  • понад 90% випускників підготовчих курсів успішно складають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання;
  • випускники підготовчих курсів користуються пільгами, передбаченими Умовами прийому до вищих навчальних закладів України на 2015/2016 навчальний рік.

Підготовка здійснюється на основі укладених угод. Для осіб, яким не виповнилося 18 років, угоду укладають їхні батьки (за наявності паспорта одного з батьків).

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати:

  1. Заяву на ім’я директора (на бланку)
  2. Копію квитанції про перерахування оплати за навчання
  3. Одну фотографію 3x4 см
  4. Довідку з місця навчання
  5. Копію паспорта або свідоцтва про народження
  6. Копію ідентифікаційного номера

Термін навчання: 14 листопада 2015 року – 21 травня 2016 року. Заняття відбуватимуться по суботах з 10:00 до 15:00.

Адреса підготовчих курсів: м. Львів, вул. О. Кульчицької, 2, кім. № 116. Телефон для довідок: 262-51-81 (підготовче відділення).