Технічний семінар «Програмне забезпечення Carbook.mobi та особливості його застосування у роботі СТО»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

23 жовтня в аудиторії 114 VI навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 32) відбудеться технічний семінар «Програмне забезпечення Carbook.mobi та особливості його застосування у роботі СТО».

Теми, які буде розглянуто:

• особливості програмного забезпечення Carbook.mobi для організації роботи автосервісу;
  • сім аргументів застосування програмного забезпечення Carbook.mobi;
  • організація роботи автосервісу з використання програмного забезпечення Carbook.mobi;
  • діалог запитання-відповіді.

Семінар проведе технічний тренер компанії Carbook Артем Фендріков.

Захід відбудеться у гібридному режимі з можливістю долучення онлайн на платформі Zoom:

Початок о 13:15.

До участі у заході запрошують студентів і викладачів кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки.

Інфографіка Інфографіка Інфографіка Інфографіка