Технічний семінар «Паливна апаратура дизеля: конструкція, сервіс, перспективи» на кафедрі АТ

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Заставка до семінару

9 березня 2023 року в аудиторії 114 VI навчального корпусу Львівської політехніки (кафедра автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту) відбудеться технічний семінар на тему «Паливна апаратура дизеля: конструкція, сервіс, перспективи», який проведе директор «AD Дизель» Андрій Опенько.

На технічному семінарі буде розглянуто такі теми:

• про компанію «AD Дизель»;
  • діагностика та ремонт дизельних форсунок Common rail, насос-форсунок, PLD секцій;
  • діагностика та ремонт ПНВТ BOSCH, Delphi, Denso, Siemens VDO;
  • гідравлічні насоси, мотори, клапани JCB;
  • устаткування для дизельного сервісу;
  • перспективи і тенденції дизельного ремонту;
  • практика і працевлаштування студентів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

До участі у семінарі запрошують студентів старших курсів спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» та викладачів кафедри автомобільного транспорту. Початок о на 12:10 (ІІІ пара).