Технічний семінар KYB на кафедрі експлуатації та ремонту автомобільної техніки відбудеться дистанційно

Кафедра ЕРАТ Львівської політехніки
в аудиторії

Шановні студенти, викладачі та випускники кафедри експлуатації та ремонту автомобільної техніки!

Раді Вам повідомити, що попередньо запланований технічний семінар, який проводить технічний спеціаліст представництва KYB Сергій Нем’ятий, обов’язково відбудеться 5 травня, але у дистанційному форматі за допомогою уже ресурсів Microsoft Teams або Zoom.

Програма семінару традиційно висвітлює такі теми.

• KYB. Історія, асортимент і новинки.
  • Конструкція та призначення амортизатора. Серії амортизаторів KYB. Пружини «K-Flex».
  • Професійний підбір і гарантійна політика KYB. Розгляд типових гарантійних випадків.
  • Проблема підроблених запчастин.
  • Проєкт «KYB сервіс». Порядок авторизації СТО

Організатори – кафедра експлуатації та ремонту автомобільної техніки Інституту інженерної механіки та транспорту і відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки. Початок о 10:00.

YouTube-канал KYBUkraine