Tech StartUp School Університету запрошує на корпоративний хакатон у сфері логістики

Tech StartUp School Львівської політехніки
Tech StartUp School запрошує на хакатон у сфері логістики

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на корпоративний хакатон у сфері логістики, який відбудеться 1 червня 2018 року в приміщенні стартап-школи.

Тематика першого хакатону – логістика (зберігання, транспортування), системи контролю та обліку, використання принципу sharing-economy у цій сфері, розвиток B2C та B2B в електронній комерції (з акцентом на логістику).

За підсумками хакатону кожна з команд отримає експертну оцінку свого проекту від провідних спеціалістів великої логістичної корпорації. Частина проектів (або й усі), що будуть найбільше підходити під формат та цілі компанії-партнера, продовжать роботу на базі компанії з отриманням фінансування.

Реєстрація на хакатондо 18 травня.