Tech StartUp School Львівської політехніки запрошує до участі у конкурсі Big Idea Challenge 2021 від Британської ради

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих віком від 18 до 35 років взяти участь у конкурсі ідей і стартапів та отримати можливість виграти 3000 фунтів стерлінгів від Британської ради.

Big Idea Challenge 2021 – це конкурс відеопітчів, у якому учасник розповідає про свою ідею чи стартап.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 28 лютого 2021 року зареєструватись особисто на сайті організаторів.

Кожен учасник команди реєструється самостійно (потрібно зазначити Прізвище / Ім’я / e-mail / номер телефону / країну та організацію).

Організація / Університет:

• для студентів, аспірантів, викладачів – Львівська політехніка | Lviv Polytechnic;
  • для бенефеціарів – Tech StartUp School | NGO Tech StartUp School (of Lviv Polytechnic) або Hi Tech Office.

Категорії ідей:

• Digital category | Цифрові рішення
  • Social category | Соціальний вплив
  • Creative category | Креативність
  • Climate changes | Ідеї проти змін клімату, екологія
  • Special prize | Спеціальний приз

Деталі – за телефоном +380663508451 (Надія).