Tech StartUp School та Львівська міська рада презентують програму співфінансування громадських проєктів

Tech StartUp School Львівської політехніки
StartEra

Краудфандинг – один із найкращий способів залучення інвестицій у проєкт, тому Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» спільно із Львівською міською радою презентують програму співфінансування громадських проєктів з використанням краудфандингової платформи StartEra.

Це програма співфінансування за рахунок коштів міського бюджету міста Львова соціально-культурних проєктів, на реалізацію яких залучено приватні кошти через платформу Startera для колективного фінансування проєктів. Львівська міська рада дофінансовує 100% від заявленої суми, що була залучена через краудфандинг.

Програма є дієвим інструментом для поєднання зусиль місцевої влади та громад щодо реалізації проєктів.

Подати проєкт можна через електронну пошту coordinator.startera@gmail.com або на сайті StartEra.