Tech StartUp School Львівської політехніки підпише меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із зустрічі

17 березня 2021 року представники стартап-школи Національного університету «Львівська політехніка» мали змогу поспілкуватися з Валерією Іонан, заступницею міністра з питань євроінтеграції у Міністерстві цифрової трансформації України, та Максимом Столярчуком, працівником Львівської обласної державної адміністрації.

Цифрова грамотність – це те, чому вчитися варто завжди, адже постійно з’являються нові застосунки та функції (наприклад, ще рік тому мало хто користувався Zoom). Цифрова грамотність дає можливості розвитку, створення нових можливостей, нові підходи до розв’язання завдань, руйнування стереотипів.

На зустрічі з резидентами і стартаперами Tech StartUp School пані Валерія ще раз переконалася, що всі зрушення роблять люди-мрійники, які не бояться втілювати ідеї, а якщо задуми ще й цифрові – то виходять потужні продукти!

Під час зустрічі сторони домовилися про підписання меморандуму про співпрацю, яке відбудеться наступного тижня.