Tech StartUp School Львівської політехніки оголошує набір на курс «Robo Craft 1.0» для дітей 10–12 років

Tech StartUp School Львівської політехніки
курс «Robo Craft 1.0»

Курси робототехніки для дітей дають можливість засвоїти ази роботи на платформі Arduino. Це – електронний конструктор, всесвітньо відома програма, яку використовують для отримання базових знань у галузі мікроелектроніки. Ардуіно – це міні-комп’ютер, що дає змогу писати програми, а вже з їхньою допомогою успішно керувати різними електронними пристроями.

Курс має практичну спрямованість. Дітям належить отримати знання візуального програмування Scratch4Arduino й засвоїти основи алгоритмів. У кінці програми в учнів буде готовий проект – робо-машинка, оснащена світлом, можливістю виявлення перешкод, яка працює в автоматичному (за допомогою програми, створеної учнем) і ручному (керована через Bluetooth із телефону) режимах.

Курс триватиме 3 місяці, заняття – раз на тиждень, у вівторок. Місце проведення – Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Колесси, 2). Навчання розпочнеться з 18 вересня 2018 року.

Щоб записатися на курс, необхідно пройти реєстрацію, заповнивши форму.