Представники Tech StartUp School Львівської політехніки налагоджують співпрацю з університетами Лондона

Tech StartUp School Львівської політехніки
Представники Tech StartUp Schoo в Kingston University

Триває візит представників Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» до Великої Британії. Зокрема, 10 березня вони провели робочі зустрічі в Kingston University. Було обрано 5 акселераторів Лондона для налагодження співпраці.

Згодом команда стартап-школи Університету відвідала акселератор I-Hub при Imperial College London – одному з найкращих університетів Великої Британії. Львівські політехніки ознайомилися зі стартапами, що перебувають на акселерації, та переймали досвід організації преакселераційних і акселераційних програм.

Було домовлено про майбутню співпрацю та спільні проєкти.

візит представників Tech StartUp School до Великої Британії візит представників Tech StartUp School до Великої Британії візит представників Tech StartUp School до Великої Британії