Tech StartUp School Львівської політехніки запрошує охочих стати частиною команди

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

З перших днів своєї діяльності частина спільноти Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» залучена до волонтерських ініціатив. Також команда працює над тим, у чому має найбільше досвіду, – допомога стартап-командам. Її місією сьогодні є реалізації креативних ідей та стартапів для розв’язання актуальних викликів і проблем, які поставила перед нами війна, та допомога стартап-командам, що вимушено переїхали на Львівщину.

Tech StartUp School надає безкоштовні можливості у різних сферах інноваційної екосистеми:

• Creative Spark – інтенсивна навчальна стартап-програма;
  • Tech LabInno – відкрита технологічна лабораторія із повним циклом від моделювання до виготовлення прототипів з вільним доступом;
  • #BioTechHub – сучасна біотехнологічна лабораторія;
  • StartEra – інноваційна краудфандингова платформа для розміщення і просування творчих, соціальних і технологічних проєктів, а також громадських ініціатив;
  • Asolution Hub – платформа-провайдер кінцевих рішень;
  • Tech Business School – освітні програми для корпоративного та особистого розвитку, масштабування бізнесу;
  • SID City Scientific Park – науковий та виробничий потенціал для трансферу технологій;
  • юридична, маркетингова, грантова та бухгалтерська підтримка;
  • креативна команда, яка завжди готова підтримати та допомогти у реалізації ідеї.

Приєднуйтесь до спільноти Tech StartUp School і ставайте частиною команди в один клік!