Tech StartUp School Львівської політехніки запрошує на унікальну подію «StartUp Прорив»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Tech StartUp School

Національний університет «Львівська політехніка» та Tech StartUp School запрошують Вас стати учасниками наймасштабнішої унікальної події України – «StartUp Прорив».

«StartUp Прорив» – наймасштабніша унікальна подія України, яка збере стартаперів та інноваторів, успішних підприємців, інвесторів, представників великих технологічних корпорацій та представників влади для обговорення технологічних трендів, представлення стартап-проектів та формування нового покоління вітчизняних підприємців.

«StartUp Прорив»  це:

• понад 1000 учасників
  • понад 200 стартап-проектів
  • понад 30 успішних бізнес-проектів
  • понад 100 інвесторів

Що відбуватиметься на «StartUp Прориві»?

• Навчання стартаперів, яке допоможе створити успішну StarUp-компанію.
  • Майстер-класи, success story від практиків, які мають досвід реалізації успішних стартапів.
  • Конкурс стартапів Tech Startup Challenge – пітчинг перед потенційними інвесторами та бізнес-ангелами.
  • Презентація краудфандингового майданчику StartEra.
  • Нетворкінг і ділові знайомства, зустрічі інвесторів, бізнесу та стартапів, щоб обговорити ділові пропозиції, отримати інвестування та обмінять контактами

Для кого «StartUp Прорив»?

• Для стартапів усіх напрямів та різної стадії готовності – від ідеї до комерційного продукту:
  • Для Корпорацій, які шукають нові ідеї та сильні проекти.
  • Для Інвесторів, які прагнуть підтримати талановиту молодь та вкласти кошти у цікаві проекти.
  • Для діючих Підприємців, які відкриті до нових знань.

Дата проведення «StartUp Прориву»  17 вересня  8 грудня

Вересень  реєстрація на навчання з технологій розробки стартапів і розвитку проектів
Жовтень-листопад – навчання стартаперів щодо розвитку ідей
3-6 листопада – навчання презентувати свої проекти та стартапи
6-8 грудня – великий пітчинг стартапів, презентація ідей та виставка інновацій та проектів.