Tech StartUp School Львівської політехніки запрошує на безкоштовний інтенсив Gist Bootcamps

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на безкоштовний 20-годинний інтенсив Gist Bootcamps. Програма покликана розвинути бізнес-навички серед студентів, стартаперів та молодих підприємців.

На тренінгу-інтенсиві за підтримки GIST вивчатимуть:

• тренди й аналіз стартап-екосистеми;
  • цільова аудиторія та стратегія «блакитного океану»;
  • маркетинг та діджитал-маркетинг у світі стартапів;
  • створення бізнес-моделі;
  • спілкування з клієнтом;
  • формування команди;
  • залучення інвестицій;
  • презентація стартапу;
  • пітчинг.

Додатково – курс «Вступ у розробку для вбудованих пристроїв»: Raspberry Pi Pico, platformio, cmake build system, bootloader, PIO, FreeRTOS, components, protocols.

Мова проведення – українська.

Реєстрація

Державний департамент США підтримує 41 інноваційний центр у всьому світі. Центри створюють у партнерстві з місцевими стартап-інкубаторами, акселераторами, інноваційними центрами, венчурними групами. IHubs прагнуть зміцнити підприємницькі навички, стимулювати підприємницьку діяльність та забезпечити масштабування бізнесу – як у своїй країні, так і через міжнародну мережу GIST.

• Маєш креативні ідеї чи стартап?
  • Чи, можливо, хочеш пройти безкоштовне навчання і під час нього знайти свою ідею?

Тоді тобі до нас! Не проґав свій шанс!