Tech StartUp School Львівської політехніки організовує безкоштовний тренінг «OSINT для бізнесу»

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» запрошує представників малого та середнього бізнесу на безкоштовний тренінг «OSINT для бізнесу: ефективна перевірка контрагентів у цифрову епоху» щодо роботи з інформацією з відкритих джерел.

Теми тренінгу

1. Що таке OSINT? Джерела інформації в OSINT
  2. Основні сфери використання OSINT у бізнесі. Приклади практичного застосування OSINT
  3. OSINT для підприємців бізнес-аналітиків
  4. Ключові інструменти OSINT:
    • пошукові системи;
    • соціальні мережі;
    • публічні реєстри.
  5. Етичні та правові аспекти OSINT

Тренер – Роман Радейко, CEO OnlineLawSchool, тренер з OSINT для юристів.

Захід відбудеться 18 липня 2024 року в стартап-школі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Колесси, 2, каб. 301). Початок о 16:00.

Реєстрація

Навчання відбувається у межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Виконавчий партнер – Tech StartUp School Львівської політехніки.