Tech StartUp School Львівської політехніки братиме участь у реалізації міської Стратегії Прориву 2027

За матеріалами сайту Інституту міста
нічне освітлення вулиці

Команда Інституту розвитку міста спільно з Радою конкурентоспроможності міста напрацювала комплексний план розвитку Львова – Стратегія Прориву 2027. Мета – перетворити Львів на місто комфортного життя через розвиток у його мешканців навиків креативності – здатності й бажання до творення нових смислів, продуктів та форм.

Стратегія базується на сучасному успішному міжнародному досвіді. Барселона, Берлін, Кельн, Гельсінкі, Буенос-Айрес, Таллінн, Вільнюс – міста, що вже стали креативними центрами для своїх мешканців, досягли соціального добробуту й забезпечили стабільне зростання економіки, що базується на інноваціях.

Стратегія прориву включає чотири основні пріоритети розвитку міста:

• виховання креативності;
  • збереження креативності;
  • концентрація креативності;
  • залучення креативних людей.

Зокрема, для концентрації креативності Стратегія передбачає підтримку та розвиток мережі хабів для генерації ідей і проектів: Startup Depot, YEI, Innovation District IT Park, Lem Station, а також Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка». Ініціативи не обмежуються лише сферами бізнесу та IT, передбачено розвиток культурних і мистецьких кластерів.