Tech Business School Львівської політехніки пропонує сучасну бізнес-освіту для менеджерів

За матеріалами порталу Освіта.ua
Заставка до матеріалу

Tech Business School Національного університету «Львівська політехніка» пропонує навчання та подання практичних кейсів для використання, які дадуть змогу масштабувати й розвинути власний бізнес, прокачати особисті навички та розвернути світобачення в напрямі інноваційного розвитку.

Програма MBA у закладі сформована для менеджерів різних рівнів і галузей економіки, які прагнуть зробити кар’єру динамічною, а бізнес – успішним і стійким. Вона включає три складові:

• технологічні інновації, які вивчають бізнес – тренди, технологічні тренди та інноваційні тренди;
  • масштабування бізнесу, що розглядає вибір правильного місця та часу, ідеї та команди, бізнес– моделі та фінансів;
  • вихід на глобальні ринки.

У Tech Business School пропонують навчання за модульною програмою, яка дає змогу:

• обрати повну програму або лише один курс за потребою;
  • замовити послугу консультування для вашого бізнесу;
  • отримати диплом MBA та диплом державного зразка (Національного університету «Львівська політехніка»).

Викладачі Tech Business School – це експерти провідних галузей та кращі практики з різних країн, які є світовими лідерами бізнесу. Серед них – фахівці у сфері комунікацій, топ-менеджери з внутрішнього підприємництва, стратегічного менеджменту, маркетингу, гуру в галузі економіки, доктори наук та філософії, коучі та онлайн-підприємці.

Концепція бізнес-школи полягає у впровадженні технологічних інновацій, які потребують масштабування на міжнародні ринки.

Після закінчення програми випускники отримають конкурентні професійні знання та готові бізнес-рішення, сертифікати міжнародних професійних асоціацій і доступ до бази Startup-ідей.

Tech Business School розташована за адресою: м. Львів, вул. Колесси, 2.

Більше інформації – на сайті Tech Business School.