У студмістечку Університету театр Центру Студентського Капеланства відсвяткував свою першу річницю

За матеріалами порталу Капеланство.info
Театр Центру Студентського Капеланства

У вівторок, 27 жовтня 2015 року, у студмістечку Національного університету «Львівська політехніка» відбулось святкування з нагоди першого дня народження студентського театру «САД». Під час заходу усі присутні мали нагоду ближче познайомитись із діяльністю цього театру, стати першими, хто побачив його промо-ролик, а також цікаво й весело провести час.

Як відомо, «САД» є проектом Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та діє за підтримки Фундації св. Миколая. За рік своєї діяльності молоді актори встигли помандрувати вертепом теренами України та поставити чотири вистави.

Театр Центру Студентського Капеланства Театр Центру Студентського Капеланства Театр Центру Студентського Капеланства