Навчально-оздоровчий табір Університету «Політехнік-2» приймав у Славському гостей із Донеччини

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
Політехнік-2

З 15 до 17 січня 2017 року волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, організував духовний табір в Карпатах для дев’яти сімей з м. Костянтинівки Донецької області.

Під час перебування у Карпатах гості, зокрема, активно відпочивали на базі «Політехнік-2» від Національного університету «Львівська політехніка» у смт. Славському. Особливою радістю було катання на санах та лижах, під час якого діти підтримували один одного при падіннях та вчили тих, хто ще не дуже вправний у цьому виді спорту.

Кожного дня у таборі душпастирі з гостями із Донеччини молилися на Божественній Літургії, організовували духовні бесіди та провадили тематичні вечірні молитви.

Напередодні, з 13 до 15 січня 2017 року, сім’ї зі Сходу України мали насичену програму у Львові, де проживали у студентському містечку Львівської політехніки.