Лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук закликав допомогти онкохворому студентові Львівської політехніки

За матеріалами порталу Zaxid.net
Герб Львівської політехніки

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук записав відеозвернення із закликом допомогти онкохворому студенту Національного університету «Львівська політехніка» Андрію Конику.

– Я хочу сказати дуже просту річ: Бог нас всіх створив для того, щоб ми зробили щось важливе у цьому житті. Ти будеш жити, доки робитиме щось важливе, – сказав Святослав Вакарчук.

відеозвернення

Андрій Коник родом з Коломиї, він є студентом Львівської політехніки, членом громадської організації BEST Lviv, був у команді організаторів #TEDxLvivPolytechnic.

12 серпня хлопець потрапив до лікарні у важкому стані. Андрій мав критично низький рівень тромбоцитів, після проведених аналізів лікарі поставили діагноз – лейкемія.

Вартість лікування та хіміотерапії становить $200 000. Така сума є надто великою для родини хлопця. Тож рідні та друзі Андрія Коника звертаються до всіх небайдужих людей із проханням допомогти.