Священники Центру студентського капеланства побували в Університеті з Йорданськими відвідинами

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з Йорданських відвідин

У Політехніці з Йорданськими відвідинами побували священники Центру студентського капеланства Львівської Архиєпархії Української греко-католицької церкви. Очільник ЦСК отець Юрій Остапюк привітав ректора Юрія Бобала та проректорів зі святами, побажав процвітання нашому університетові й разом з отцем Ігорем Хомічаком звершив молебень.

Колядами та віншуваннями привітав політехніків квартет Misericordia Центру студентського капеланства.

Опісля священники з молитвою та свяченою водою відвідали кабінети працівників Університету.